Novinky

Dovolená!

28.06.2018 07:32

V úterý 3.7. a následující týden v pondělí a úterý- tj. 9.-10.7. 2018 bude ordinace z důvodu dovolené zavřená. 

Ve středu 4.7. mne bude zastupovat kolegyně MVDr. Markéta Valešová z Nového Města. 

Ve dnech státních svátků a o víkendu 5.-8.7. nebudu zajišťovat pohotovostní provoz. Pokud je Vaše zvířátko můj rozléčený pacient a potřebuje akutní kontrolu, nebo Vy ode mne NUTNĚ potřebujete jakékoliv jiné informace z mého systému, zavolejte mi prosím na obvyklé číslo: 608218632 a já Vám zašlu např.lékařskou zprávu nebo pomohu zajistit kontrolu na jiném pracovišti.

Z tohoto důvodu jsem vyjímečně přidala do kalendáře možnost rezervace termínu i v sobotu a v neděli následující víkend: https://mvdr-julie-laskova.reservio.com/

Děkuji za pochopení!

MVDr. Julie Lásková

 

Zdravotní pojištění pro psy a kočky

21.06.2018 17:35

Před nedávnem jsem oficiálně navázala spolupráci s pobočkou ČSOB, která zaštiťuje první zdravotní pojištění psů a koček, které funguje podobně jako zdravotní pojištění u lidí. Pojištění je transparentní, cenově dostupné, administrativně nenáročné a já jej velmi doporučuji. Více informací můžete žádat u mě v ordinaci, nebo přímo na webových stránkách Petexpert: https://www.petexpert.cz/

V sekci ,,Dokumenty ke stažení,, najdete některé další informace a přehledy podmínek: ZDE

,,GDPR,,

16.05.2018 17:53

Veřejná knihovnička

18.04.2018 17:20

Ráda bych Vás pozvala do naší ,,Veřejné knihovničky.,,

Knihovnička slouží k bezplatnému půjčování a výměně knih. Máte doma knížku, kterou jste již přečetli, ale je Vám ji líto vyhodit? Přineste ji k nám a vemte si za ní nějakou jinou. Nebo ji tady prostě jen nechte, ať si ji může přečíst někdo jiný.

 

Jak používat naši knihovničku?

  • použití je zdarma 
  • není potřeba žádná registrace nebo evidence
  • knihu si můžete půjčit a vrátit, věnovat, vzít nebo vyměnit za jinou
  • knihy můžete samozřejmě vracet, věnovat nebo přemisťovat na libovolná vhodná místa bez omezení

,,Vypněte počítač a přijďte pobejt.

MVDr. Julie Lásková,,

 

 

 

 

 

Očkování a odčervení ovcí a koz: 31.3.-1.4.

20.03.2018 10:24

31.3.-1.4. proběhne opětovně hromadné jarní očkování a odčervení ovcí a koz.

Očkování vakcínou Coglamune: vakcína zabezpečuje aktivní imunizaci ovcí a koz proti Clostridium perfringens typu A, B, C, D. Tyto bakterrie způsobují tato onemocnění: enterotoxémie u dospělých ovcí a koz, hemoragická enteritida u jehňat, sněťová abomasitida a nekrotická hepatitida ovcí (Bradsot).

Odčervení Panacurem 25mg/ml (účinná látka fenbendazol): panacur se používá k léčbě napadení dospělci i nezralými stádii nematodů gastrointestinálního a respiratorního traktu a plochými červy u ovcí a koz jako jsou: Haemonchus spp., Ostertagia spp., Trichostrongylus spp., Cooperia spp., Nematodirus spp., Oesophagostomum spp., Bunostomum spp., Capillaria spp., Trichuris spp., Strongyloides spp., Dictyocaulus filaria, Moniezia spp.

Odčervení Biomectinem 10mg/ml inj (účinná látka ivermectin): biomectin je širokospektrální antiparazitikum a účinkem na vnější i vnitřní parazity- např: Haemonchus contortus (dospělci, L4), Haemonchus placei (dospělci), Ostertagia trifurcata (dospělci, L4), Trichostrongylus vitrinus (dospělci, L4), Nematodirus filicolis (dospělci, L4), Cooperia curticei (dospělci, L4), Oesophagostomum venulosum (dospělci), Chabertia ovina (dospělci), Trichuris ovis (dospělci).

CENY: 

Coglamune: 65,-/ks

Panacur: 60,-/ks

Biomectin: 40,-/ks

K cenám je třeba připočítat cestovné (bude se dělit mezi jednotlivé chovy) a DPH 21%.

Pozn: zvířata, která nebyla vloni očkování vakcínou Coglamune bude třeba přeočkovat za 4 týdny druhou dávkou vakcíny. 

Termíny si prosím rezervujte telefonicky: 608 218 632.

Platební terminál

15.03.2018 11:23

Ode dneška je možné platit v ordinaci kreditní kartou. Nyní již nemusíte řešit nedostupnost bankomatu v okolí, ani málo hotovosti v peněžence. 

Účast na semináři

15.03.2018 10:47

10.-11.3.2018 jsem se zúčastnila semináře na téma Rentgenologie koní v praxi. 

Krmiva a chovatelské potřeby levněji!

07.03.2018 21:33

Nově jsem si pro Vás nechala vystavit živnostenský list pro maloobchod. Od nynějška Vám mohu prodávat krmiva, veterinární diety, chovatelské potřeby a různé doplňky se sníženou sazbou dph, tj. levněji! 

Dětský koutek

05.03.2018 17:36

Součástí naší veterinární ošetřovny je i DĚTSKÝ KOUTEK! Je plně vybaven pro pobyt těch nejmenších. Nebojte se vzít s sebou na veterinu i děti, zabaví se tu a příště se sem budou těšit.
Koutek je během ordinační doby otevřen a provozní řád leží na stole.
Děti jsou a vždy budou přímou součástí mojí práce....jsou naše budoucnost. Berte je s sebou, můžou se na cokoliv ptát, být součástí čehokoliv budou chtít, děti jsou zde vítány!

 

Něco na zahřátí- ,,jen tak,,

28.02.2018 17:17

Zima nám trošku přitlačila a začíná to být více než unavující. Pro klienty, ale i kolemjdoucí přátele a spoluobčany jsem na chodbě naší ,,centrály,, nachystala drobné hřejivé občerstvení. Neváhejte se proto zastavit i třeba jen ohřátí, nebo kus řeči. K dispozici je čaj, káva, med, knihy.... 

Těším se na Vaší návštěvu! ;-)

JL

Objednávky online

25.02.2018 17:07

Byl spuštěn online objednávkový systém.

Rezervujte si můj čas, pouze pro Vás a Vašeho mazlíka.

Více info o kalendáři najdete zde: OBJEDNÁVKY